Vi som jobbar på Value not Noise

VILL DU VETA MER?

Är du nyfiken vilka vi är och hur vi jobbar på Value Not Noise?
Slå oss gärna en signal eller kom förbi något av våra kontor över en fika.

Peter Johnsson

Vd
+46 708 33 78 91
peter@vnn.se

Per Turestedt

Strateg
+46 709 16 16 60
per@vnn.se

Kasper Dudzik

Fotograf
+46 705 70 91 70
kasper@vnn.se

Estelle Jandermark

Skribent/Kreativ assistent
+46 701 56 03 60
estelle@vnn.se

Axel Nilsson

Projektledare och Digitala medier
+46 730 48 04 90
axel@vnn.se

Aurora Kroon

AD
+46 703 22 50 42
aurora@vnn.se

Michael Nilsson

Skribent
+46 708 28 74 12
michael@vnn.se

Magnus Gillberg

AD
+46 709 32 83 78
magnus@vnn.se

Anita Skoglund

Strateg
+46 706 32 20 30
anita@vnn.se

Anna Bolander

Produktionsledare
+46 708 33 78 92
anna@vnn.se

Marie Skoglund

Skribent
+46 703 30 47 25
marie@vnn.se

Max Håkansson

Praktikant
+46 708 83 14 92
max@vnn.se

Charlotte Lundqvist

Content Manager
+46 769 43 07 84
charlotte@vnn.se